Kontakt

Telefon:
+48 518 126 485

Email:
kontakt@tynki-maszynowe-lodz.eu

Adres:
ul. Pomorska 441, Łódź

Usługi tynkarskie Łódź

Tynkowaniem zajmujemy się już od kilku ładnych lat. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy między innymi w budownictwie jednorodzinnym jak i wielorodzinnym. Zdobyte przez lata świadczenie usług tynkarskich pozwala nam na wykonywanie prac tynkarskich na bardzo wysokim poziomie.

Od początku istnienia firmy postawiliśmy głownie na jakość wykonywanego przez nas tynkowania, kosztem ilości. Tej idei jesteśmy wierni aż po dziś dzień. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszego klienta indywidualnego lub firmy.

Usługi tynkarskie realizujemy głownie w Łodzi i województwie łodzkim ale zdarzało nam się wykonywać różne realizacje również w innych lokalizacjach.

Posiadamy wysoce wykwalifikowaną ekipę tynkarską, dzięki niej jesteśmy w stanie podjąć się wręcz każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia tynkowania, zachowując przy tym najwyższy poziom usług tynkarskich.

Dysponujemy własnymi agregatami tynkarskimi, rusztowaniami, własnym transportem oraz innym osprzętem tynkarskim. Nie musimy korzystać z wynajmu sprzętu od firm co znacząco obniża końcowy koszt realizowanych przez nas usług tynkarskich. Z tego powodu mozemy zaproponować korzystną cenę tynkowania.

Cocktails Chef

Nasza firma tynkarska w swojej działalności stawia głownie na jakość wykonywanych usług tynkarskich, dlatego większość naszych realizacji przyjmowana jest z uznaniem przez naszych klientów indywidualnych jak i firmy oraz deweloperów.